dziwny wieczór na stadionie X-lecia:
Tunel wejściowy na murawę raz był biały a raz czerwony. I wyszło narodowo ;)
najlepsze tańce-hulańce... 
...zawsze z Bramellem!
...i z Monią z drugiego boku ;)
Jurek, z jedną ręką w kieszeni, robił nam zdjęcia grupowe. przykład powyżej.
procesja na dowidzenia
i ostatnie podrygi w tunelu
CHOOSE A LABEL:
architektura
(13)
Austria
(3)
Berlin
(2)
Bosnia and Hercegovina
(2)
chłodna
(2)
domowo
(2)
Dulag 121
(2)
dyplom mgr
(4)
foto
(48)
Germany
(1)
grafika
(11)
Graz
(4)
jarmark europa
(3)
mazury
(2)
news
(1)
Prague
(2)
projekty
(14)
Rumunia
(1)
rysunki / drawings
(15)
Serbia
(4)
Slovenia
(2)
stadion X-lecia
(2)
Switzerland
(1)
travels
(17)
Turkey
(1)
urbanistyka
(4)
Urbanity 20 years later
(3)
warszawa
(10)
Showing posts with label stadion X-lecia. Show all posts
Showing posts with label stadion X-lecia. Show all posts
May 31, 2008
ll lll l ll lll PALOWANIE ll lllll l l lll l l l llll l l lll l l l l ll l lllll l
Labels:
foto,
stadion X-lecia
May 1, 2008
spacery wiosenne cd. STADION Z DRUGIEJ STRONY
.jpg)
i pomyśleć, że za kilka lat będę szła tędy na mecz.
trzeba cykać póki jeszcze tego nie rozkopią.jpg)
ten pan, choć wesoły, zaniepokoił się sesją w jego miejscu pracy.
ale sam poprosił o zdjęcie ;) 
a trochę dalej było już tak.
nowy stadion zmieni historię wielu ludzi (i nie wiem czy dać tu uśmiech czy smutną minę)
Labels:
foto,
jarmark europa,
stadion X-lecia,
warszawa
Subscribe to:
Posts (Atom)
