MY PAINTINGS:

CHOOSE A LABEL:

Showing posts with label stadion X-lecia. Show all posts
Showing posts with label stadion X-lecia. Show all posts

May 31, 2008

ll lll l ll lll PALOWANIE ll lllll l l lll l l l llll l l lll l l l l ll l lllll l

dziwny wieczór na stadionie X-lecia:


Tunel wejściowy na murawę raz był biały a raz czerwony. I wyszło narodowo ;)


najlepsze tańce-hulańce...


...zawsze z Bramellem!


...i z Monią z drugiego boku ;)


Jurek, z jedną ręką w kieszeni, robił nam zdjęcia grupowe. przykład powyżej.


procesja na dowidzenia


i ostatnie podrygi w tunelu

May 1, 2008

spacery wiosenne cd. STADION Z DRUGIEJ STRONY


i pomyśleć, że za kilka lat będę szła tędy na mecz.
trzeba cykać póki jeszcze tego nie rozkopią


ten pan, choć wesoły, zaniepokoił się sesją w jego miejscu pracy.
ale sam poprosił o zdjęcie ;)


a trochę dalej było już tak.
nowy stadion zmieni historię wielu ludzi (i nie wiem czy dać tu uśmiech czy smutną minę)